DAHA GÜZEL BİR YAŞAM ALANI İÇİN

Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen Kumtaş Karo yaptığı tüm işlerde, gerek ürün gerekse malzeme kalitesini ön plana çıkararak bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir. Kumtaş Karo 10,000 metrekarelik arazi üzerine kurulu modern makina parkı, güçlü sermaye yapısı ve deneyimli personeli ile inşaat sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.

  • Firma Sahibi
  • İshak ÖZSAĞLAM

Misyonumuz

  • Temel çıkış noktamız üretimini yaptığımız ürünleri kaliteli olarak her mekanda kullanılabilir hale getirip, müşterilerimize sunmaktır. Bu doğrultuda müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini işletmemizin hedefleri ile uyumlu hale getirmek ve bu sayede müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak en öncelikli misyonumuzdur.

Vizyonumuz

  • Kurumsal bir firma olarak müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşımla, önce bölgesinde daha sonra Türkiye’de ve dış piyasalarda önde gelen bir firma olmaktır. Firmamızın bu noktada temel dayanapı özverili bir şekilde işini tam ve kusursuz yerine getirmek için uğraşan çalışanları ve yılların verdiği bilgi ve tecrübesidir.
© Copyright 2018 • Kumtaş